ZETTLER - Tradice inovací v oboru požární signalizace
 
ZETTLER Logo
Secure Area Login Search
  • PROFILE Flexible
  • PAVA
  • ZETTLER Detectors
  • ZETTLER Training

ZETTLER - Tradice inovací v oboru požární signalizace

Sortiment značky ZETTLER je postaven na bázi technologie MZX, která poskytuje jedny z nejpokročilejších funkcí požární signalizace, které jsou v současné době k dispozici.

Technologie MZX byla vyvinuta díky dlouholeté inovaci produktů založené na výzkumných a vývojových pracích probíhajících v celé Evropě. Platforma technologie MZX poskytuje již více než 100 let některé z nejlepších technologií snímání a je výkonným prvkem rané detekce a minimalizace falešných poplachů. Je rovněž základem některých z nejlepších instalačních technik, které umožňují snadnou a pružnou montáž a engineering. Díky tomu sortiment značky ZETTLER nabízí nejodolnější a nejspolehlivější systémy s nejlepšími možnostmi servisu a nejširší shodou s příslušnými normami.
 

PROFILE Flexible Ústředny elektrické požární signalizace pro budoucnost

PROFILE Flexible je výkonný systém elektrické požární signalizace, jehož srdcem je technologie MZX. Vzhledem k tomu, že technologie MZX byla původně vyvinuta pro provoz v nejnáročnějších podmínkách, je systém vysoce odolný vůči vnějším vlivům, například elektromagnetickému rušení nebo zdrojům falešných poplachů.

Uživatelské rozhraní s dotykovým displejem a kontextovou nápovědou je navrženo ergonomicky tak, umožňovalo snadné provádění všech činností. Funkce jako dotykově ovládané stavové LED, které poskytují podrobné informace o stavu, zaručují rychlou reakci na všechny systémové události Systém představuje spojení snadné obsluhy s vysokým výkonem a díky inovacím přináší koncovým uživatelům úspory nákladů po celou dobu životnosti.

Produktová řada ústředen PROFILE Flexible nabízí integrovaná řešení požární signalizace pro řadu oblastí použití, mezi které patří hotely, kancelářské prostory, zdravotnická zařízení, průmyslové podniky a výrobní provozy..

    
PROFILE Flexible
   
  
PROFILE Flexible
    

Nejrychlejší detekce díky technologii trojité detekce 3oTEC.

V současné době víme, že většina úmrtí souvisejících s požáry je způsobeno toxickými zplodinami vznikajícími při hoření a že 70 % postižených je vážně zraněno či usmrceno ve spánku mezi 21. a 7. hodinou.

Vysoce rizikové jsou aplikace v budovách, ve kterých se nacházejí spící osoby, jako jsou nemocnice, pečovatelské domy a hotely. Dalším problémem při detekci požáru jsou falešné poplachy způsobené prachem, párou nebo cigaretovým kouřem. Technologie trojité detekce, která je součástí hlásiče 3oTec, je navržena tak, aby uvedené problémy pomohla překonávat.

Od zavedení prvního hlásiče CO si je společnost Tyco stále více vědoma výhod spojených se zahrnutím senzorů CO, optických senzorů kouře a tepelných senzorů do jediného hlásiče, který tak nabízí funkci trojité detekce. Hlásič 3oTec je navržen tak, aby poskytoval maximální a nákladově efektivní řešení pro eliminaci falešných poplachů.

  
  
  

Evropská norma EN54-23
Kde použít VAD?

Norma EN54-23 nedávno vydaná Evropským výborem pro normalizaci (CEN) vyjasňuje použití optických výstražných zařízení v systémech elektrické požární signalizace v jiných než obytných prostorách. Dodržování těchto požadavků je od ledna 2014 povinné.

Zařízení VAD se používají jako doplněk sirén. Představují efektivní způsob pro upozornění a evakuaci osob z objektu a tvoří součást jeho požární bezpečnosti.

Předpisy a zásady doporučují, aby tato zařízení byla montována na místech, kde by samotná zvuková zařízení nebyla účinná, nebo kde jsou zvuková zařízení jednoduše nepřijatelná. Montáž zařízení VAD je povinná od ledna 2014 a po zavedení normy EN54-23 míra použití zařízení VAD významně roste.

     PROFILE Flexible
  
   
ZETTLER Catalogue   O NÁS
Johnson Controls je největším světovým výrobcem, který se zaměřuje výhradně na oblast požární ochrany a zabezpečení. Jako lídr ve svém oboru společnost Johnson Controls využívá globálního působení a svých hlubokých znalostí k podpoře inovací, zvyšování bezpečnosti a řešení jedinečných výzev, které před ní staví zákazníci z více než 190 zemí celého světa.
    Brožura
Kliknutím zde stáhnete produktovou brožuru ZETTLER ve formátu PDF
 

Proč ZETTLER?

Díky technologii MZX představují produkty společnosti Zettler jedny z nejodolnějších a nejspolehlivějších systémů elektrické požární signalizace na trhu se záviděníhodnou sadou schválení, registrací a certifikací produktů. Produkty společnosti Zettler nejsou schváleny jenom na nejnižší požadované specifikace, produkty jsou vystaveny těm nejdůkladnějším certifikačním programům, které zajistí ty nejvyšší úrovně spolehlivosti a výkonu.
 

Approvals Beyond Standard   Ergonomic Design   Best In Class Resilience  

Certifikace týkající se spolehlivosti
Systémy společnosti ZETTLER jsou navrženy k použití v těch nejnáročnějších průmyslových použitích. Nyní však mají všechny instalace společnosti Zettler výhodu certifikace SIL2 dle IEC61508.

   Ergonomický design
ústředna elektrické požární signalizace PROFILE Flexible byla navržena s ohledem na potřeby koncových uživatelů. Uživatelské rozhraní s dotykovým displejem je navrženo ergonomicky a obsahuje intuitivní tlačítko Info a kontextovou nápovědu. ústředna PROFILE Flexible umožňuje snadné provádění všech činností všem koncovým uživatelům, od systémových integrátorů až po hasiče.
 
  

ZETTLER a MZX technologie budoucnosti
Technologie MZX je postavena na předchozích inovacích včetně digitálního komunikačního protokolu MZX a algoritmech detekce Fastlogic. Díky tomu poskytuje jedinečnou kombinaci vynikající detekce požáru, odolnosti vůči falešným poplachům a robustní a spolehlivé konstrukce.

  

ZETTLER PODCASTS
Kliknutím sem zobrazíte náš nejnovější podcast ZETTLER
   
 
 
 
 
ZETTLER Logo

PRODUKTY
Adresovatelná zařízení
Konvenční zařízení
Hasicí zařízení
Speciální detekce
Síťování a grafická nadstavby
Prostředí SNV
Evakuační rozhlas a ozvučení
True Insight
Příslušenství
Starší produkty

PRÚMYSL
Vše
Ropa a zemní plyn
Sklady
Nemocnice
Školy
Hotely
Výroba

ZDROJE
Pro architekty a inženýry
Osvědčení a certifikáty
Objekty BIM
Brožury a technické listy
Katalogy
Průvodce pro konzultanty
RoHS/OEEZ
Videa


POMOC
Technické školení
Technická podpora

O NÁS
Naše značky
Naše technologie
Novinky
Kontaktujte nás
Zjednodušený web

  
© 2021 Johnson Controls. Všechna práva vyhrazena.