ZETTLER – O nás

   
Zettler
Řada produktů společnosti Zettler založených na technologii MZX poskytuje jedny z nejpokročilejších schopností detekce požáru na trhu. Platforma technologie MZX, která byla vyvinuta díky integraci mnoha let inovace produktů a pomocí výzkumu a vývoje v celé Evropě, poskytuje jedny z nejlepších technologií detekce za 100 let a představuje vynikající příspěvek v oblasti včasné detekce a minimalizace falešných poplachů. Tato platforma také přinesla některé z nejlepších instalačních technik umožňujících snadnou a pružnou instalaci a technické zásahy. To vede k tomu, že řada produktů společnosti Zettler představuje ty nejodolnější a nejspolehlivější produkty s nejlepším servisem na trhu a je v nejširším souladu s normami.
 
  
Společnost Zettler začátkem 21. století
Společnost Zettler byla jedním z prvních výrobců produktů pro detekci požáru, kteří přešli z analogové na digitální komunikační technologii. Díky tomu dosáhla vysoké úrovně odolnosti a spolehlivosti systémů. Digitální protokol Zettler ZX, který poskytuje spolehlivou komunikaci na všech typech nových i stávajících kabelů v jakékoli topologii vedení, funguje i v případě, že je kabel poškozen vlhkostí nebo požárem.
 
 
  

Výroba na světové úrovni
Dnes jsou produkty ZETTLER vyráběny ve světových, globálně certifikovaných evropských továrnách vlastněných společností Tyco, které zajišťují nejvyšší úroveň kvality a bezpečnosti s ohledem na zdraví a životní prostředí.


 

 
  
Globální certifikace
Na produkty ZETTLER jsou provedeny globální certifikace od mnoha schvalovacích úřadů a postupy vývoje a výroby produktů jsou pravidelně auditovány a kontrolovány nezávislými testovacími organizacemi z celého světa.
  
   

 

 


 

Klikněte zde pro stažení brožur k produktům
ZETTLER