ZETTLER - Naše technologie

Technologie MZX pro budoucnost

Technologie MZX byla postavena na předchozích inovacích včetně digitálního komunikačního protokolu ZX a algoritmech detekce ZX FastLogic. Díky tomu poskytuje jedinečnou kombinaci vynikající detekce požáru, potlačení falešných poplachů a robustní a spolehlivou konstrukci. Společně se snadnou instalací a pokročilými funkcemi týkajícími se servisu poskytuje řada produktů společnosti Zettler instalatérům a koncovým uživatelům řešení představující světovou špičku.

FastLogic

V 90. letech se ve spolupráci s Univerzitou v Duisburgu stal Zettler lídrem ve využívání algoritmů fuzzy logiky v optických hlásičích pro zvýšení spolehlivosti detekce a odolnosti proti falešným poplachům. Po dalším zdokonalení po roce 2000 zůstává technologie FastLogic klíčovou součástí technologie MZX.

Hlídání funkčnosti sirén (test RSM)

Sirény a majáky společnosti Zettler přispívají také ke snížení nákladů v průběhu celé životnosti systémů. Sirény s hlídáním funkčnosti (testem RSM) používají integrovaný mikrofon k monitorování vlastního provozu a poskytují rychlý a jednoduchý pravidelný mechanizmus testování systému bez rušení obyvatel budovy. Produkty s testem RSM jsou také vybaveny vzdáleným nastavením tónu a hlasitosti – to je neocenitelné v průběhu instalace systému.

MX Digital

Společnost Zettler byla jedním z prvních výrobců produktů pro detekci požáru, kteří přešli z analogové na digitální komunikační technologii. Díky tomu dosáhla vysoké úrovně odolnosti a spolehlivosti systémů. Digitální protokol Zettler ZX poskytuje spolehlivou komunikaci na všech typech nových i stávajících kabelů v jakékoliv topologii vedení a funguje i v případě, že je kabel poškozen vlhkostí nebo požárem.

Virtuální hlásiče

Požární hlásiče 6. generace nabízí technologii virtuálních hlásičů. Např. multisenzorový hlásič 850PC obsahuje 6 schválených virtuálních hlásičů a až 3 z nich mohou být použity současně. Použití virtuálního kouřového hlásiče a virtuálního plynového hlásiče současně redukuje náklady na instalaci systému až na polovinu. Nebo je možné současně použít virtuální tepelný hlásič a virtuální 3oTec hlásič.


 

Klikněte zde pro stažení brožur k produktům
ZETTLER