Generace špičkové technologie

Společnost Tyco staví na své pověsti předního inovátora. Od naší první generace hlásičů, kterou jsme představili v 60. letech 20. století, až po současnou šestou generaci, neustále vylepšujeme svoji technologii, abychom zákazníkům poskytovali nejpokročilejší řešení pro nejrůznější výzvy, kterým čelí.

Nejúčinnějším způsobem omezování počtu falešných poplachů je instalace inteligentního multisenzorového systému detekce kouře ve vysoce rizikových prostorách. Zjistěte více o multisenzorovém hlásiči 3oTec, který je součástí 6. generace hlásičů od společnosti ZETTLER.

 
  

Pokročilá konstrukce komory

Již od počátku se zaměřujeme na zdokonalování schopností, inteligence a technologie, které stojí za našimi hlásiči, s cílem zvyšovat bezpečnost a omezovat výskyt falešných poplachů i v těch nejnáročnějších prostředích.
 
Naše multisenzorové hlásiče nabízejí výhody, související se spolehlivější detekcí, díky sledování více než jen jedné požární veličiny. Pružné režimy umožňují dokonalejší ovládání úrovní citlivosti. Pokud je zjištěn nárůst více než jedné požární veličiny, je možné okamžitě identifikovat skutečná ohrožení.
 
Vysvětlení funkce můžete shlédnout ve videoklipu.

  

Odolnost proti falešným poplachům

Naše hlásiče 6. generace jsou založeny na pokročilé konstrukci komory, která byla navržena tak, aby dosahovala vyšší odolnosti proti falešným poplachům a zajišťovala detekci skutečných požárů. Hlásiče jsou ideálním řešením pro prostředí, jako jsou hotelové pokoje, kde příliš velké množství páry v koupelnách může způsobit falešný poplach.
 
Podrobnější informace o produktové řadě

  

Proč si vybrat hlásiče 6. generace?

Seznamte se s 10 nejdůležitějšími důvody, proč si vybrat tyto hlásiče.

Get in touch

Send your message now and one of our experts will contact you.