Aktualności
 
ZETTLER Logo
Secure Area Login Search
 

  Strona główna > Aktualności

ZETTLER Aktualności (Język Angielski)

Ultime Notizie

Johnson Controls przedstawia rozszerzoną gamę urządzeń sygnalizacji pożarowej

Firma Johnson Controls wprowadziła innowacyjną gamę sygnalizatorów, urządzeń sygnalizacji wizualnej (VAD, Visual Alarm Devices) oraz urządzeń wskaźników wizualnych (VID, Visual Indicating Devices), które pomagają zwiększyć wydajność systemów przeciwpożarowych i zapewnić szybką możliwość ewakuacji w przypadku wystąpienia prawdziwego pożaru.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...

Pokaz produktów ochrony przeciwpożarowej zatrzyma się na NAHFO

Roadshow z produktami ochrony przeciwpożarowej zatrzyma się na konferencji National Association of Healthcare Fire Officers (NAHFO) w Daventry, aby zaprezentować wszystkie najnowsze rozwiązania detekcji i gaszenia pożarów. Najnowsze centrale sygnalizacji pożarowej PROFILE Flexible będą prezentowane przez naszych ekspertów, którzy szczegółowo omówią, w jaki sposób powinny być projektowane systemy sygnalizacji pożarowej, aby osiągnąć maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

Centrala sygnalizacji pożarowej przyszłości – dostępne wkrótce...

W firmie ZETTLER zawsze patrzymy w przyszłość, rozważając, co dalej? Jak sprawić, aby nasze produkty były bardziej zaawansowane, jak zaoferować więcej naszym klientom, poprawiając ochronę ich zasobów i ludzi. Ciągle szukamy nowych sposobów na modernizację projektowania, rozwoju i zmiany naszych systemów w celu zapewnienia, że nadal spełniamy potrzeby naszych klientów. Ale co by było, gdybyśmy mogli rozwinąć coś, co jest zbudowane, aby ewoluować, zmieniać i dostosowywać się do potrzeb naszych klientów?

W ramach wielokrotnie nagradzanej serii central ZETTLER PROFILE opracowaliśmy kompletny system sygnalizacji pożarowej, który jest przystosowany do zmian, adaptacji i ewolucji.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

 

  

Centrala sygnalizacji pożarowej ZETTLER PROFILE zdobywa nagrodę za innowacyjność FS Days Innovation Award

Firma ZETTLER z przyjemnością informuje, że centrala sygnalizacji PROFILE otrzymała nagrodę na Targach Bezpieczeństwa i Ochrony Przeciwpożarowej w Pradze.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

  

Śledź trasę pokazów Roadshow, ciężarówki ZETTLER

Śledź trasę ciężarówki ZETTLER po Europie: z Polski do Pragi, ze Szwajcarii do Szwecji, i obserwuj wprowadzane na rynek najnowsze technologie ochrony przeciwpożarowej.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

  

Firma ZETTLER ogłasza rozszerzenie gwarancji na produkty sygnalizacji pożarowej

ZETTLER z przyjemnością informuje, że gwarancja na nasze własnościowe produkty sygnalizacji pożarowej, została ze skutkiem natychmiastowym przedłużona z 18 do 36 miesięcy od daty produkcji.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

Nowe oprogramowanie sprzętowe graficznego interfejsu użytkownika (GUI) i oprogramowanie konfiguracyjne Consys dla central PROFILE

Po pomyślnym wprowadzeniu rodziny central sygnalizacji pożarowej PROFILE w sierpniu 2014 r. firma ZETTLER zebrała opinie od sprzedawców, instalatorów i użytkowników końcowych w celu poprawy funkcjonalności centrali zgodnie z potrzebami naszych klientów. Rezultatem tych opinii jest wydanie nowego oprogramowania sprzętowego GUI i oprogramowania konfiguracyjnego Consys.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

  

Building Research Establishment (BRE) raportuje, że przy użyciu czujek multisensorowych można zredukować fałszywe alarmy nawet o 69%

Wymiana pojedynczych czujek na czujki multisensorowe może pomóc w redukcji fałszywych alarmów o prawie 70% - ujawnił najnowszy raport BRE. Raport, który miał na celu odkrycie głównych przyczyn fałszywych alarmów w budynkach i zidentyfikowanie możliwych rozwiązań w celu ich ograniczenia, przyjrzał się fałszywym alarmom z King's College London (KCL) w latach 2010-2013.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

  

Zintegrowane rozwiązania chroniące centra danych

Z technologią na czele każdej nowej inicjatywy ZETTLER, wykorzystujemy inteligentne sposoby ochrony ludzi i ratowania życia poprzez zintegrowane systemy bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej. ZETTLER zachęca do łączności, koncentrując się na opracowywaniu kompletnych rozwiązań, które identyfikują niebezpieczeństwa i zagrożenia związane z określonym środowiskiem. W firmie ZETTLER zawsze dbamy o zrozumienie natury zagrożeń pożarowych związanych z danym środowiskiem. Będąc tego świadomi, zapewniamy dostosowanie oferowanych przez nas rozwiązań do określonego celu i zapobiegamy wszelkim zagrożeniom bezpieczeństwa budynku i znajdujących się w nim osób.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

  

Nowy rok, nowe produkty w ciężarówce ZETTLER

Ciężarówka ZETTLER będzie również prezentować produkty gaśnicze, iFLOW i SAPPHIRE oraz systemy komunikacji ZETTLER Care. Dodanie tych nowych produktów uzupełni prezentację kompleksowych rozwiązań oferowanych przez produkty ochrony przeciwpożarowej, a rozszerzenie rzeczywistych demonstracji produktów na żywo przyczyni się do podwyższenia poziomu doświadczeń klientów na pokładzie ciężarówki.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

Centrala ZETTLER PROFILE chwalona na Industry Awards

Centrala PROFILE firmy ZETTLER zyskała uznanie na tegorocznych GIT Security Awards. Zajmując trzecie miejsce w kategorii Ochrona przeciwpożarowa i przeciwwybuchowa w bezpieczeństwie przemysłowym, system PROFILE został doceniony przez niemieckich czytelników magazynu za zaawansowane funkcje i wiodącą technologię.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

  

Dokumentacja techniczna dotycząca centrów danych

Centra danych są kluczowe dla wszystkich interakcji cyfrowych; czy to w celach biznesowych, rozrywkowych czy edukacyjnych, a każde wyszukiwanie w internecie, pobieranie i interakcja z telefonami komórkowymi jest rejestrowana w centrum danych. W firmie ZETTLER chętnie oferujemy właściwe rozwiązanie w zakresie ochrony przeciwpożarowej dla odpowiedniego środowiska. W tym celu wydaliśmy dokumentację techniczną, która ma na celu poinformowanie doradców o typach rozwiązań przeciwpożarowych dostępnych dla środowiska centrum danych.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

  

Podsumowanie roku 2015

Rok 2015 był z pewnością pracowity dla firmy ZETTLER, a w miarę realizacji planów na rok 2016 poczuliśmy potrzebę podzielenia się z Państwem informacjami o kilku ważnych wydarzeniach tego roku.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

  

Centrale ZETTLER PROFILE wprowadzone w regionie Azji i Pacyfiku

Z przyjemnością informujemy, że po sukcesie odniesionym w regionie EMEA rozpoczęliśmy od października sprzedaż central ZETTLER PROFILE w regionie APAC. Centrala ZETTLER PROFILE to potężny system sygnalizacji pożarowej z cyfrowym ekranem dotykowym, który wykorzystuje technologię MZX i oferuje wiele zalet oraz nowych funkcji w porównaniu z istniejącymi centralami MZX. Początkowo wprowadzone w Europie w 2014 r. centrale PROFILE zdobywały coraz większe uznanie i zostały już zainstalowane w różnych światowej klasy: muzeach, bankach, zakładach produkcyjnych, uniwersytetach i budynkach użyteczności publicznej.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
Aby przejść na stronę ZETTLER PROFILE, kliknij tutaj...
 

  

Światowa trasa ciężarówki ZETTLER

Ciężarówka ZETTLER niedawno zakończyła drugą trasę europejską, przebywając 40 000 km, co odpowiada podróży dookoła świata. Ciężarówka przejechała kontynent, prezentując najnowocześniejsze produkty sygnalizacji pożarowej ZETTLER niemal 2000 klientom na targach, wystawach i ponad 112 różnym klientom w 48 lokalizacjach.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...

  

Nowe prawo dla właścicieli

Większość zgonów spowodowanych pożarami wynika z zatrucia gazami toksycznymi. Najczęściej występującym z tych gazów jest tlenek węgla (CO), który przyczynił się do około 50 zgonów rocznie w Wielkiej Brytanii. Firma ZETTLER posiada serię czujek multisensorowych, które oferują wykrywanie CO, a także ciepła i dymu. Trójsensorowa czujka ZETTLER 3oTec, łączy technologie wykrywania temperatury, dymu i CO w celu zapewnienia niezrównanego rozwiązania detekcji pożaru, minimalizując jednocześnie ryzyko wystąpienia fałszywych alarmów.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

  

Gdzie produkowana jest centrala ZETTLER PROFILE?

Kończąc trasę w Europie Wschodniej, ciężarówka Zettler odwiedziła niedawno najnowocześniejszy zakład produkcyjny ZETTLER w Rajecku, w Czechach, będący miejscem narodzin centrali PROFILE. PROFILE to potężny system sygnalizacji pożarowej, wykorzystujący technologię MZX oraz ergonomiczny ekran dotykowy, wysoce odporny na czynniki zewnętrzne, takie jak zakłócenia elektryczne i źródła fałszywych alarmów.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
Aby przejść na stronę ZETTLER PROFILE, kliknij tutaj...
 

  

Ciężarówka ZETTLER: Z Krakowa do Warszawy

Ciężarówka Zettler niedawno zakończyła trasę po Europie Wschodniej, obejmującej Czechy i Polskę, gdzie w ciągu pięciu dni odwiedziła cztery miasta. Dostarczając najnowszych informacji i nowoczesnych szkoleń w zakresie detekcji pożarów dla setek klientów w regionie, pokaz Zettler znów cieszy się popularnością.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...

  

Ciężarówka ZETTLER przybywa do Polski i Czech

Ogłosiliśmy najnowsze pokazy ZETTLER w Polsce i Czechach, na których zaprezentujemy pełną gamę produktów do sygnalizacji pożarowej ZETTLER. W dniach 21 - 25 września, przed wyjazdem do Czech, ciężarówka ZETTLER przejedzie przez Polskę we współpracy z kluczowym dystrybutorem firmy ZETTLER, firmą Lanster. Ciężarówka prezentuje najnowsze innowacje w dziedzinie sygnalizacji pożarowej, bezpośrednio konsultantom i inżynierom ds. przeciwpożarowych, integratorom systemów, instalatorom, użytkownikom końcowym i służbom przeciwpożarowym.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...

  

ZETTLER wzmacnia swoje zaangażowanie w technologie wykrywania pożaru

Czujki ZETTLER 6-tej generacji nie obejmują czujek jonizacyjnych, co wynika z trendów w branży przeciwpożarowej, widocznych w ostatnich dwóch dekadach. Zamiast tego realną alternatywę stanowią czujki optyczne o dużej wydajności (HPO), które łączą sensory optyczne i temperatury, w jednym urządzeniu.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
Aby otworzyć dokumentację techniczną, kliknij tutaj...

 

  

ZETTLER ułatwia życie architektom i inżynierom

Firma Zettler dodała nową sekcję do swojej witryny, ułatwiając życie architektom i inżynierom, ponieważ mogą oni teraz uzyskać dostęp do wszystkich dokumentów i informacji technicznych, których potrzebują, w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Po zbadaniu, w jaki sposób różne grupy konsumenckie korzystają z witryny Zettler, stało się jasne, że potrzebne jest, aby techniczne informacje o produkcie były zawarte w jednym dostępnym miejscu, co oszczędzi czas na przeszukiwaniu strony.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

  

Tydzień Almedalen skupia uwagę na przepisach bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Przedmiot ochrony przeciwpożarowej budynków mieszkalnych znajdował się w centrum tegorocznej Almedalsvecken, gdy Ulf Allvar, kierownik sprzedaży produktów detekcyjnych dla rejonu skandynawskiego w firmie ZETTLER, uczestniczył w sesji panelowej poświęconej rządowym przepisom przeciwpożarowym w domach i apartamentach. Przemawiając jako przewodniczący grupy przeciwpożarowej w Säkerhetsbranschen, stowarzyszeniu związanym z bezpieczeństwem, dążącym do bezpieczniejszej Szwecji, Allvar omawiał potrzebę zwiększenia świadomości i poprawy przepisów dotyczących wykrywania i gaszenia pożaru w budynkach mieszkalnych.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

  

Nauka dla personelu na pokładzie ciężarówki ZETTLER

Poprawiliśmy wiedzę produktową pracowników dzięki otwartemu dniu dla personelu na pokazie ZETTLER w Tyco Park, w Manchesterze. Ciężarówka ZETTLER miała pracowite lato, ostatnio prezentując w Interschutz w Hanowerze, w Niemczech i teraz podróżuje po Wielkiej Brytanii, a następnie uda się do Francji, Polski i Czech. Korzystając z kilku dni wolnych w Manchesterze, organizatorzy zaprosili na pokład personel, aby przedstawić im najnowsze osiągnięcia w zakresie produktów detekcyjnych.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

  

ZETTLER pomaga budować inteligentne miasta

Podczas gdy globalna liczba ludności rośnie, coraz więcej osób codziennie przenosi się do miast. Coraz częściej pojawiają się wyzwania związane z kontrolą ludności, bezpieczeństwem i zarządzaniem miastem, przy rosnącej presji na ochronę mieszkańców przed zagrożeniami, takimi jak terroryzm, kryzys gospodarczy i eksploatacja zasobów naturalnych. Eksperci przewidują, że liczba ludności na świecie ulegnie podwojeniu do roku 2050, co w przeliczeniu oznacza przyrost co roku o siedem miast wielkości Nowego Jorku.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

  

Poprawa ergonomii w centralach nowej generacji

Ergonomia stawia ludzi w centrum projektowania, aby zoptymalizować komfort, funkcjonalność i łatwość obsługi. Zachęca to deweloperów i producentów do wzięcia pod uwagę, w jaki sposób użytkownicy wchodzą w interakcje z produktami, skoncentrowania się na zaletach i umiejętnościach ludzi, a nie ustalaniu stałego projektu i zmuszaniu użytkowników do przystosowania się. Parametry te obejmują szeroki zakres czynników, takich jak wiek, wzrost, siła, funkcja poznawcza, a przede wszystkim w przypadku produktów opartych na technologii, wcześniejsze doświadczenia.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...

 

Nowa funkcja AR w ciężarówce ZETTLER

Firma ZETTLER jako dostawca najnowocześniejszych technologii w dziedzinie detekcji pożarów, dodała funkcję rzeczywistości rozszerzonej do swojej ciężarówki ZETTLER. Nowa funkcja AR daje klientom możliwość zobaczenia produktów ZETTLER w środowisku rzeczywistym. Klienci mogą wziąć udział w wycieczce 360° po hotelu, który został wyposażony w najnowocześniejsze produkty ZETTLER. Dostęp do tych doświadczeń jest łatwy dzięki użyciu jednego z iPadów dostępnych w ciężarówce, z załadowaną i otwartą aplikacją. Wystarczy przytrzymać iPada przed jednym z markerów AR, aby przejść do hotelu.

Aby przeczytać pełną wiadomość, kliknij tutaj...
 

 
 
 
 
ZETTLER Logo PRODUKTY
Adresowalne
Konwencjonalne
Gaśnicze
Czujki Specjalne
Sieć i Wizualizacja
Obszary Niebezpieczne
True Insight
Akcesoria
Starsze Produkty

PRZEMYŁY
Wszystkie
Olej i Gaz
Magazyny
Szpitale
Szkoły
Hotele
Produkcja
ZASOBY
Informacje dla A&E
BIM
Broszury i Karty Katalogowe
Certyfikaty
Katalogi
Przewodnik dla Konsultantów
RoHS / WEEE
Wideo

USŁUGI
Szkolenie Techniczne
Wsparcie Techniczne

ABOUT US
Nasze Marki
Nasze Technologie
Aktualności
Kontakt
Uproszczona Strona Internetowa
  
© 2021 Johnson Controls. Wszelkie prawa zastrzeżone.