ZETTLER Produkty i systemy do wykrywania pożarów

 
Simplified site for mobile users


  • Generation 6 Fire Detectors
  • Adresowalne Urządzenia Sygnalizacji Pożaru
  
ZETTLER - Tradycja innowacji w zakresie wykrywania pożarów

Rodzinę produktów Zettler zbudowano w oparciu o technologię MZX, która zapewnia jedne z najbardziej zaawansowanych funkcji w wykrywaniu pożarów.

Opracowana w wyniku integracji innowacyjnych rozwiązań produktowych, powstałych podczas wielu lat prowadzenia badań i rozwoju w całej Europie, platforma technologiczna MZX, przez ponad 100 lat istnienia oferuje szereg najlepszych technik detekcji, wnosząc znaczny wkład we wczesne wykrywanie pożarów i minimalizowanie fałszywych alarmów. Platforma dostarcza również jedne z najlepszych technik instalacyjnych, umożliwiających łatwe i elastyczne prace inżynierskie i montażowe. Dzięki temu Zettler jest jednym z najbardziej odpornych, niezawodnych i funkcjonalnych systemów, oferując najwyższy poziom zgodności z normami.

 

Centrale
 
Detektory 830/850
 
   
Centrale sygnalizacji pożarowej ZETTLER obejmują zarówno modele central adresowanych MZX, jak i central konwencjonalnych MZX.
 
 
Wszystkie nowe czujki i akcesoria serii 850 i 830 oferują najwyższy poziom wydajności i wiele funkcji zaprojektowanych w celu obniżenia kosztów instalacji i serwisu.
 
   
O Nas  

Johnson Controls to globalny, zdywersyfikowany technologicznie i wielooddziałowy lider, obsługujący szeroką gamę klientów w ponad 150 krajach. 120 000 naszych pracowników tworzy inteligentne budynki, wydajne rozwiązania energetyczne, zintegrowaną infrastrukturę i systemy transportowe następnej generacji, które sprawnie współpracują, aby spełnić obietnicę inteligentnych miast i społeczności. Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój sięga naszych korzeni w 1885 roku, wraz z wynalezieniem pierwszego elektrycznego termostatu pokojowego. Dążymy do tego, aby pomagać naszym klientom wygrywać i tworzyć większą wartość dla wszystkich naszych interesariuszy poprzez strategiczne skupienie się na naszych budynkach i platformach wzrostu energii.


Broszura ZETTLER

Kliknij tutaj, aby pobrać kopię broszury produktu ZETTLER w formacie PDF.
 
 
     

O NAS
Johnson Controls koncentruje się na zwiększaniu bezpieczeństwa przeciwpożarowego poprzez znajdowanie innowacyjnych sposobów ratowania życia, ulepszania firm i ochrony ludzi tam, gdzie mieszkają i pracują.
  

 

PRZYDATNE LINKI
Johnson Controls

© 2019 Johnson Controls. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prywatność / Warunki Sprzedaży / Pliki Cookie / Ustawa o Współczesnym Niewolnictwie / Kontakt