ZETTLER Produkty i systemy do wykrywania pożarów
 
ZETTLER Logo
Secure Area Login Search
 • Generation 6 Fire Detectors
 • Adresowalne Urządzenia Sygnalizacji Pożaru
 • ZETTLER Training
 • ZETTLER - Tradycja innowacji w zakresie wykrywania pożarów

  Rodzinę produktów Zettler zbudowano w oparciu o technologię MZX, która zapewnia jedne z najbardziej zaawansowanych funkcji w wykrywaniu pożarów.

  Opracowana w wyniku integracji innowacyjnych rozwiązań produktowych, powstałych podczas wielu lat prowadzenia badań i rozwoju w całej Europie, platforma technologiczna MZX, przez ponad 100 lat istnienia oferuje szereg najlepszych technik detekcji, wnosząc znaczny wkład we wczesne wykrywanie pożarów i minimalizowanie fałszywych alarmów. Platforma dostarcza również jedne z najlepszych technik instalacyjnych, umożliwiających łatwe i elastyczne prace inżynierskie i montażowe. Dzięki temu Zettler jest jednym z najbardziej odpornych, niezawodnych i funkcjonalnych systemów, oferując najwyższy poziom zgodności z normami.
   

  PROFILE Flexible Nowoczesne Centrale Sygnalizacji Pożarowej

  PROFILE Flexible to oparty na technologii MZX zaawansowany system sygnalizacji i alarmowania o pożarze. Technologia MZX została zaprojektowana z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach. Dzięki temu system jest niezwykle odporny na oddziaływanie czynników zewnętrznych takich jak zakłócenia elektryczne, w tym sygnały z innych urządzeń, a także źródła fałszywych alarmów.

  Interfejs użytkownika, wyświetlany na ergonomicznym ekranie dotykowym z pomocą kontekstową, ułatwia wykonywanie poszczególnych operacji. Czułe na dotyk diody LED informują o statusie systemu, dzięki czemu możliwe jest skrócenie czasu reakcji na zdarzenia. System łączy w sobie łatwość obsługi oraz wysoką wydajność, a dzięki nowatorskim rozwiązaniom oferuje użytkownikom końcowym niższe koszty eksploatacji.

  Centrale sygnalizacji pożarowej serii PROFILE Flexible oferują zintegrowane rozwiązania do wykrywania pożaru w takich środowiskach, jak hotele, biura, placówki medyczne, budynki przemysłowe i fabryki.

      
  PROFILE Flexible
     
    
  PROFILE Flexible
      

  Najwcześniejsza Detekcja Dzięki Potójnej Technologii Wykrywania 3oTEC

  Według dzisiejszego stanu wiedzy, do większości zgonów w trakcie pożaru dochodzi wskutek zatrucia toksycznymi produktami spalania, a 70% ofiar pożarów została najprawdopodobniej poważnie ranna lub zginęła podczas snu między godziną 23 a 7 rano.

  Warunki wysokiego ryzyka to miejsca, w których przebywają śpiący ludzie, np. szpitale, domy opieki lub hotele. Kolejnym wyzwaniem, któremu należało sprostać w celu stworzenia precyzyjnego systemu przeciwpożarowego, było rozwiązanie problemu powstawania fałszywych alarmów wskutek działania kurzu, pary lub dymu papierosowego. Technologia potrójnego wykrywania zastosowana w czujce 3oTec stanowi metodę przezwyciężenia tego problemu.

  Od momentu wprowadzenia pierwszej czujki CO firma ZETTLER dokonała połączenia czujek CO, dymu i ciepła. Efektem tego jest inteligentna technologia potrójnego wykrywania w jednej czujce. Czujkę 3oTec zaprojektowano jako wydajne i oszczędne rozwiązanie zmniejszające ilość fałszywych alarmów.

    
    
     
  ZETTLER Catalogue   O NAS
  Johnson Controls to globalny, zdywersyfikowany technologicznie i wielooddziałowy lider, obsługujący szeroką gamę klientów w ponad 150 krajach. 120 000 naszych pracowników tworzy inteligentne budynki, wydajne rozwiązania energetyczne, zintegrowaną infrastrukturę i systemy transportowe następnej generacji, które sprawnie współpracują, aby spełnić obietnicę inteligentnych miast i społeczności. Dążymy do tego, aby pomagać naszym klientom wygrywać i tworzyć większą wartość dla wszystkich naszych interesariuszy poprzez strategiczne skupienie się na naszych budynkach i platformach wzrostu energii.
      Broszura
  Kliknij tutaj, aby pobrać kopię broszury produktu ZETTLER w formacie PDF.
   

  Dlaczego ZETTLER?

  Niezrównana odporność, niezawodność i ergonomia
  Dzięki technologii MZX linia produktów ZETTLER to najbardziej solidne, niezawodne i ergonomiczne systemy wykrywania pożaru na rynku, posiadające godny pozazdroszczenia zestaw atestów, wykazów i certyfikatów. Produkty ZETTLER nie tylko zostały zatwierdzone jako zgodne z minimalnymi wymaganymi właściwościami, lecz również przeszły najbardziej surowe programy certyfikacyjne w celu zagwarantowania najwyższego poziomu niezawodności i wydajności.
   

  Approvals Beyond Standard   Ergonomic Design   Best In Class Resilience  

  Certyfikaty niezawodności
  Systemy ZETTLER zostały zaprojektowane do użytku w najbardziej wymagających zastosowaniach przemysłowych. Wszystkie instalacje ZETTLER otrzymały certyfikat niezawodności z zakresu integralności zabezpieczeń na poziomie 2 (SIL2), zgodnie z międzynarodową normą IEC61508.
   

     Ergonomiczna konstrukcja
  Panel sygnalizacji pożarowej PROFILE został zaprojektowany z myślą o użytkownikach końcowych. Dostępny w nim interfejs użytkownika z ergonomicznie zaprojektowanym ekranem dotykowym jest wyposażony w intuicyjny przycisk informacji i pomoc kontekstową. Obsługa panelu PROFILE jest niezmiernie łatwa dla wszystkich użytkowników końcowych — od integratorów systemów do strażaków.
   
    

  Elastyczna sieć sygnalizacji pożarowej
  Redundantna sieć paneli P2P firmy ZETTLER nie tylko spełnia wymagania normy EN54, część 13, lecz została również zatwierdzona na zgodność z normą EN54, część 2, co oznacza, że wiele paneli sygnalizacji pożarowej połączonych w sieć jest zatwierdzonych do użytku — tak jakby tworzyły jeden panel sygnalizacji pożarowej. Nawet jeśli nastąpi awaria sieci w dwóch miejscach, sieć sygnalizacji pożarowej będzie mogła nadal działać.
   

    

  PODCASTY ZETTLER
  Kliknij tutaj, aby obejrzeć nasz najnowszy podcast ZETTLER
     
   
   
   
   
  ZETTLER Logo PRODUKTY
  Adresowalne
  Konwencjonalne
  Gaśnicze
  Czujki Specjalne
  Sieć i Wizualizacja
  Obszary Niebezpieczne
  True Insight
  Akcesoria
  Starsze Produkty

  PRZEMYŁY
  Wszystkie
  Olej i Gaz
  Magazyny
  Szpitale
  Szkoły
  Hotele
  Produkcja
  ZASOBY
  Informacje dla A&E
  BIM
  Broszury i Karty Katalogowe
  Certyfikaty
  Katalogi
  Przewodnik dla Konsultantów
  RoHS / WEEE
  Wideo

  USŁUGI
  Szkolenie Techniczne
  Wsparcie Techniczne

  ABOUT US
  Nasze Marki
  Nasze Technologie
  Aktualności
  Kontakt
  Uproszczona Strona Internetowa
    
  © 2021 Johnson Controls. Wszelkie prawa zastrzeżone.