ZETTLER – Yangın Algılama Sistemlerinde Yenilikçi Gelenek
 
ZETTLER Logo
Secure Area Login Search
  • PROFILE Flexible
  • Yenilenen Zettler Ürün Kataloğu Şimdi Sizlerle
  • Adreslenebilir Sirenler ve Flaşörler Serisi
  • ZETTLER Training Academy

ZETTLER – Yangın Algılama Sistemlerinde Yenilikçi Gelenek

ZETTLER serisi, kullanıcılarına mevcut en ileri yangın algılama çözümlerini sağlayan MZX Teknolojisi üzerine inşa edilmiştir.

MZX Teknoloji platformu, uzun yıllar boyunca Avrupa'daki araştırma ve geliştirmelerin yeni ürünlerle entegre edilmesi ile geliştirilerek 100 yıldan uzun süredir en iyi algılama teknolojileri sağlamış ve yanlış alarmların erken algılanması ve en aza indirgenmesine büyük katkıda bulunmuştur. Aynı zamanda, kolay ve esnek mühendislik ile montaja imkan tanıyan en iyi kurulum tekniklerinin bir kaçını da oluşturmuştur. Bu, ZETTLER serisinin mevcut en esnek, güvenilir ve bakıma uygun sistemler olmasını ve en geniş standart uyumluluğuna sahip olmasını sağlamıştır.
  

PROFILE Flexible Bugün ve Gelecek için Tasarlanmış Yangın Alarm Paneli

PROFILE Flexible, kalbinde MZX Teknolojisini kullanan güçlü bir yangın algılama ve alarm sistemidir. MZX Technology aslen en zorlu ortamlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır; bu nedenle sistem, diğer cihazlardan gelen elektrik sinyallerine ve yanlış alarm kaynakları da dahil olmak üzere, elektriksel gürültü gibi dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır.

Panel, ilave çevrim kapasitesi ve çevrim gücü paylaşma seçeneği sunmak için özel olarak tasarlanmış olup, sistem tasarımında daha fazla esneklik ve kurulum maliyetlerinde bir azalma sağlar.

İçeriğe duyarlı yardım menüsüne sahip dokunmatik ekran kullanıcı arayüzü ergonomik olarak tasarlanmış ve böylece her işlem kolaylaştırılmıştır. Ayrıntılı durum bilgisi sağlayan dokunmatik LED'ler, tüm sistem olaylarına hızlı yanıt vermeyi amaçlar. Sistem, kullanım kolaylığını yüksek performans ile birleştirir ve yenilikçi tasarımı sayesinde ömür boyu işletme maliyeti avantajlarını son kullanıcılara getirir.

    
PROFILE Flexible
   
  
PROFILE Flexible
    

3oTEC Üçlü Algilama Teknolojısı ılr en Hizli Algilama

Son zamanlarda artık yangın kaynaklı ölümlerin büyük bölümünün zehirli yanma ürünlerine maruz kalma sonucu meydana geldiğini ve kurbanların %70’inin gece saat 11 ile sabah saat 7 arasında uykuda iken ciddi şekilde yaralandığını ya da hayatını kaybettiğini biliyoruz.

Hastaneler, huzur evleri ve oteller gibi insanların konakladığı yüksek risk taşıyan ortamlar. Yangının kesin olarak algılanmasında karşılaşılan en büyük zorluk, toz, buhar veya sigara dumanının neden olduğu yanlış alarm durumlarıdır. 3oTec dedektörde bulunan üçlü algılama teknolojisi bu zorlukların üstesinden gelmek üzere tasarlanmıştır.

ZETTLER, ilk karbonmonoksit dedektörünün piyasaya sunulmasından bu yana, akıllı üçlü algılama becerilerini tek bir dedektörde sunmak üzere karbonmonoksit, optik duman ve ısı sensörlerinin entegre edilmesinin avantajlarına bakış açısını geliştirmiştir. 3oTec dedektör, yanlış alarm yönetiminde en üst düzey, maliyet etkin çözümü sunmak üzere tasarlanmıştır.

  
  
  
ZETTLER Catalogue   HAKKİMİZDA
Johnson Controls, 150'den fazla ülkede geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veren küresel çeşitlendirilmiş bir teknoloji ve çok sektörlü bir liderdir. Sektöründe lider olan Johnson Controls, dünya çapında faaliyet gösterdiği 190'ı aşkın ülkede yenilikçilik ilkesiyle faaliyet göstermek, gelişmiş güvenlik düzeyleri sunmak ve müşterilerin kendilerine özgü gereksinimlerini çözmek için global gücünü ve engin uzmanlığını kullanmaktadır.
    Broşürü
ZETTLER ürün Broşürünün PDF kopyasını indirmek için buraya tıklayın.
 

Neden ZETTLER?

Güvenilirlik ve Ergonomi, Rakipsiz Yanlış Alarm Direnci
ZETTLER ürünleri MZX teknolojisiyle beraber piyasadaki en sağlam, güvenilir ve ergonomik yangın algılama sistemlerinden biri olmasıyla beraber; sahip olduğu ürün onayları ve sertifikalarıyla imrenilecek biri ürün haline gelmiştir. ZETTLER ürünleri sadece minimum sistem gereksinimlerini karşılamakla kalmayıp; en üst düzeyde güvenilirlik ve performans sağlanmasını garanti altına alan en geniş sertifikasyonlara sahiptir.
 

Approvals Beyond Standard   Ergonomic Design   Best In Class Resilience  

Güvenilir Sertifikalar
ZETTLER sistemleri en zorlu şartlardaki endüstriyel uygulamalarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır ve bütün ZETTLER uygulamaları uluslararası IEC61508 standartında belirlenen “Safety Integrity Level 2” sertifikasına sahiptir.
 

   Ergonomik Tasarım
PROFILE yangın alarmı paneli, son kullanıcılar düşünülerek tasarlanmıştır. Dokunmatik ekranlı kullanıcı arayüzü, sezgisel Bilgi Düğmesi ve bağlam duyarlı yardım özelliği ile ergonomik olarak geliştirilmiştir. PROFILE panelindeki her işlem, Sistem Toplayıcılardan İtfaiyecilere kadar son kullanıcılar için kolaylaştırılmıştır.
 
  

Yanlıs Alarma Karsı Dirençli Yangın Agı
ZETTLER ağ üzerinden birden fazla panelin tek bir yangın paneli gibi davranmasını sağlayan, hem EN54-13 hem de EN54-2 onaylarını karşılayan “peer to peer” panel haberleşmesine sahiptir. Ağ sistemi iki noktadan sinyal bozulması yaşasa bile, yangın panelinin ağ sistemi iki ayrı bölümden çalışmaya devam edebilir.

  

ZETTLER PODCASTS
En son ZETTLER Podcast'imizi izlemek için buraya tıklayın
   
 
 
 
 
ZETTLER Logo ÜRÜNLER
Adreslenebilir Sistemler
Konvansiyonel Sistemler
Söndürme Sistemleri
Özel Algılama Sistemleri
Network ve Grafik İzleme
Özel Önlem Gerektiren Riskli Bölgeler
True Insight
Tamamlayıcı Sistem Ürünleri
Eski Ürünler

SEKTÖRLER
Tümü
Petrol ve Gaz
Depolar
Hastaneler
Okullar
Oteller
Üretim Alanları
KAYNAKLAR
Mimar ve Mühendis Bilgi Alanı
BIM
Broşürler ve Ürün Kılavuzları
Danışmanlar için Tasarım Kılavuzları
Katalogları
Onay Sertifikaları
RoHS / WEEE
Videos

HİSMETLER
Teknik Eğitim
Teknik Destek

HAKKİMİZDA
Markalarımız
Teknolojilerimiz
Haberler
Bize Ulaşın
Basitleştirilmiş Web Sitesi
  

© 2021 Johnson Controls. Tüm hakları saklıdır.